Záruka spokojnosti

pecet-zaruka

  

Naším cieľom je dosahovať maximálnu spokojnosť zákazníkov poskytnutím kvalitného výrobku, ktorým Farebné kriedy . Za kvalitou Farebných kried stojíme a aby sme Vám to náležite dokázali, zaručujeme sa za ne. Ako? Garantujeme Vám vrátenie peňazí, ak Vám kriedy na vlasoch nebudú držať, hoci ste ich aplikovali podľa návodu. Garanciou vrátenie peňazí však nemyslíme právo zákazníka (resp. Spotrebiteľa) odstúpiť do 14 dní od zmluvy bez udania dôvodu. Právo odstúpiť od zmluvy priamo zakotvuje český občiansky zákonník a v našich obchodných podmienkach ste o tom informovaný.

Prevažná väčšina našich zákazníkov je z farieb nadšená, aby to však nebolo iba o slovách, spustili sme teda program Záruky spokojnosti s farebnými kriedami Joyous. Podstatou programu je uistiť zákazníkov o skvelých vlastnostiach kried na vlasy. Ak farby objednáte a nebudú Vám na vlasoch držať, vrátime Vám peniaze za Vašu objednávku. Vďaka tomu tak môžete kriedové farby na vlasy vyberať bez obáv a starostí.

Ako program Záruky spokojnosti konkrétne prebieha? V prípade, že postupujete podľa návodu a farby na vlasoch Vám stále nedrží, pošlite nám farby späť na adresu FarebneKriedy.SK, Molákova 577, Praha 8 18600. Spolu s vrátenými farbami je nutné poslať vyplnený formulár Garancia vrátenia peňazí, ktorý je dôležitý ako pre vašu spätnú väzbu, tak pre ďalšie skvalitňovanie výrobku Farebných kried a služieb nášho eshopu.

 

formular-garancevracenipenez-cz1-2 (1) formular-garancia-vratenia-penazi_sk